Seznam schválených projektů IROP

Všech 11 projektových žádostí přijatých Kanceláří MAS Šumperský venkov v rámci prvních pěti výzev IROP prošlo schvalovacím procesem MAS!

V rámci první výzvy – Památky dojde k realizaci zážitkové dílny ručního papíru v dosud nevyužitém objektu Ruční papírny Velké Losiny.

Ve druhé výzvě – Bezpečnost dopravy byly podpořeny celkem čtyři projekty: rekonstrukce chodníků, autobusových zastávek a veřejné zeleně, včetně umístění dvou měřičů rychlosti v Hrabišíně, rekonstrukce chodníků a umístění měřiče rychlosti v Rapotíně, výstavba a rekonstrukce chodníků a autobusové zastávky a též umístění měřiče rychlosti v Hraběšicích a rekonstrukce a výstavba nových chodníků v Sobotíně.

Třetí výzva – Terminály a parkovací systémy zahrnuje jeden projekt, a to realizaci parkovacího systému P+R v Libině.

V rámci čtvrté výzvy – Technika IZS byly podpořeny celkem tři projekty, konkrétně pořízení dvou dopravních automobilů pro JSDH Bludov a Loučná nad Desnou a pořízení souboru věcného vybavení a požární techniky pro JSDH Libina.

A konečně pátá výzva – Stanice IZS. V rámci této výzvy byly podpořeny dva projekty na rekonstrukci hasičských zbrojnic v Oskavě a Velkých Losinách

 

U projektových žádostí byla nejprve hodnocena kritéria formálních náležitostí a přijatelnosti projektovými manažery MAS, poté kritéria věcného hodnocení Výběrovou komisí MAS a konečně byly navržené projekty schváleny Programovým výborem MAS.

Všechny projektové žádosti byly předány k další administraci na Centrum pro regionální rozvoj (CRR), o dalším postupu schvalování budou žadatelé informováni.

Veškeré informace o schválených projektech najdete na tomto Seznamu

 

 

AKTUÁLNÍ VÝZVY MAS
  Více informací
ÚZEMÍ MAS
Uzemí MAS
  Více informací
RYCHLÝ KONTAKT

Telefon:
+420 583 285 437

E-mail:
kancelar@sumperskyvenkov.cz

  Zobrazit kontakt
KALENDÁŘ
Duben  2019
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 
AKTUÁLNÍ PROJEKTY
Vybavení na kulturní
akce & VPP
  Další projekty