Certifikace SLUŽEB a ZÁŽITKŮ značkou Jeseníky originální produkt

MAS Horní Pomoraví o.p.s. vyhlašuje ve spolupráci s Asociací regionálních značek o.s. 7. VÝZVU k předkládání žádostí o udělení značky „JESENÍKY originální produkt®“ – STRAVOVACÍ A UBYTOVACÍ SLUŽBY a 5. VÝZVU k předkládání žádostí o udělení značky „JESENÍKY originální produkt®“ – ZÁŽITKY.

Tyto výzvy platí i pro celé území MAS Šumperský venkov.

Termín příjmu žádostí o udělení značky „JESENÍKY originální produkt ®“: Žádosti budou přijímány v pracovní dny v termínu do 31.3.2015 (od 8:00 hod do 15:00 hod).

Služby

Certifikovaná služba v cestovním ruchu zaručí návštěvníkům, že budou spokojeni nejen s běžnou kvalitou nabízeného ubytování či stravování, ale zároveň získají ještě „něco navíc“. Zařízení, která se mohou prezentovat značkou „JESENÍKY originální produkt ®“ poskytují nejen kvalitní služby, ale také splňují další návazná kritéria, jsou přátelská pro hosty a v neposlední řadě dobře reprezentují území Jeseníků.
Užívání značky „JESENÍKY originální produkt®“ přináší držitelům značky několik výhod, například propagaci v jesenických tiskovinách, katalogu certifikovaných služeb s popisem zařízení a kontaktními údaji. Dále pak propagaci prostřednictvím médií, na společných akcích a prezentacích či na veletrzích cestovního ruchu nejen v ČR, ale i v zahraničí.
Dokumenty:

Zážitky

Podle konkrétního typu zážitku je nutno naplnit alespoň jedno z kritérií:
  • Návštěvník získává zážitky aktivním zapojením do různých činností (možnost něco na vlastní kůživyrobit, zkusit, omakat, prožít).
  • Zážitek má formu nové zkušenosti (např. překonání osobní výkonnostní hranice nebopsychologické bariéry) s potenciálem přenosu do jiných životních situací.
  • Zážitek podporuje rozvoj kreativity, týmové spolupráce, komunikativních dovedností, sociálního cítění a dalších vlastností potřebných v každodenním životě.

Dokumenty:

Aktualizovaná mapka:

stáhnout mapku

Značka „JESENÍKY originální produkt ®“ je součástí zavedeného systému regionálních značek, který rozvíjí Asociace regionálních značek, o.s. (ARZ). Bližší informace o systému i regionech se zavedeným systémem regionálního značení jsou uvedeny na www.regionalni-znacky.cz.
Jejím cílem je zviditelnit region Jeseníků včetně území CHKO Jeseníky a území chráněné soustavou Natura 2000 a využít jeho socio-ekonomických výhod. Značka má podpořit místní producenty a poskytovatele služeb, kteří v tomto přírodně hodnotném, zdravém území hospodaří šetrně, tradičně a v souladu se zájmy ochrany přírody.

Video k projektu Jeseníky originální produkt:

AKTUÁLNÍ VÝZVY MAS
  Více informací
ÚZEMÍ MAS
Uzemí MAS
  Více informací
RYCHLÝ KONTAKT

Telefon:
+420 583 285 437

E-mail:
kancelar@sumperskyvenkov.cz

  Zobrazit kontakt
KALENDÁŘ
Květen  2020
PoÚtStČtSoNe
 123
456789
  • Ukončení příjmu žádostí ve 4. výzvě PRV

    Začátek: 0.00, 9.5.2020

10
11121314151617
18192021222324
25262728293031
AKTUÁLNÍ PROJEKTY
Vybavení na kulturní
akce & VPP
  Další projekty